Aktualizováno: 4.9. 13:34
V případě zájmu a velitelskou funkci na urovni rota/četa pište na emaily velitelských týmů.
SEA(spojená evropská aliance) ADB(Asijský demokratický blok)
Velitelský tým: Velitelský tým:
persec.px@gmail.com dubnicky@kovo-foto.cz
ROTA A | ROTA A | |||
Spojař: Žoldáci | 5-11 | |||
1.četa | 1.četa | |||
219.rhp | 3-7 | 32V.D. | 1-4 | |
Airsoft team TGM | 5-11 | Airsoft Karviná | 3 | |
Foxtrot team | 3-8 | KryMov Elite Unit | 1-4 | |
hloubkový pruzkum - noviny | 4-10 | denishynek97 | 1 | |
Maršál | 2-4 | Justy | 1 | |
milhauss | 2-4 | Shagehod | 2 | |
Tomík | 2-3 | ruda nad moravou | 11-19 | |
P.R.N. | 1-3 | Sabotage Team Ostrava | 3 | |
První pěší | 3-7 | Velites | 5-7 | |
Sabotage Team Pardubice | 4-5 | |||
2.četa | 2.četa | |||
107. pruzkumny prapor | 1 | 1,HOR.A | 5-11 | |
13. prapor hloubkového průzkumu | 2-5 | Combat Corps | 6-9 | |
1st Cavalery Division | 2-4 | EOT / Effective Operations Team | 6-8 | |
61.PSZN | 4 | ChoLeRA | 5-8 | |
A.T.H.U.S. | 3-5 | TLS | 5-7 | |
C.S.M.C. - Czech Special Marines Corps | 2-4 | |||
CFC-A | 3-5 | |||
DEFENDER | 6-12 | |||
Dog Soldiers | 1 | |||
FIGHTSTUNTS | 1-2 | |||
INFIDELS | 4 | |||
Ex!s7 | 1 | |||
Grinder | 1 | |||
Locos | 1 | |||
Spec | 1 | |||
Painkiller | 2 | |||
Postradatelní | 2 | |||
Sniper Squad | 2 | |||
3.četa | 3.četa | |||
2nd Plt E-2/506th PIR | 3-4 | BOPE | 2-5 | |
AOF-PMG | 4-9 | Marast | 4-6 | |
AS PARTISANS | 4-5 | Herbie | 3 | |
A-Team | 1 | jelda095 | 1 | |
Czech troopers Olomouc | 9-13 | Venoush | 2-3 | |
2 jednotlivci | 1-2 | Specnaz GRU | 15 | |
Bliskic | 4-16 | |||
Fllypi | 1-17 | |||
Leech | 1-3 | |||
Spy Elite | 4-5 | |||
ROTA B | ROTA B | |||
1.četa | 1.četa | |||
4 BRN Znojmo | 12-16 | 1st Reconnaissance Battalion | 5 | |
Airsoft team Římov | 3-5 | AS MIX | 4-8 | |
AURORA | 7-15 | K.A.T. | 1-5 | |
55luk | 1 | Legion of Merit | 4 | |
ColonePrca | 3-8 | martini | 1 | |
kepe | 1.5 | RDX | 1 | |
Kiklop | 6 | SKELETONS | 15-17 | |
matouš | 1-2 | |||
sin410 | 3-8 | |||
S.P.A.S. | 3-10 | |||
2.četa | 2.četa | |||
Airsoft Břeclav | 4-10 | 173rd AIRBORNE BRIGADE | 10-20 | |
AS Team POTŠTÁT | 2-5 | Green Bastards | 4-5 | |
ASF Team | 5-7 | ODA-015, A Co. 1/10th SFG(A) | 4-8 | |
anvel | 1-3 | OT Vyškov | 15-20 | |
Lapeno | 1-2 | Speciální síly Vyškov | 5.10 | |
skreat | 4-6 | |||
Scooby Doo | 2 | |||
Raven VP/ | 6-10 | |||
Troopers | 5 | |||
3.četa | 3.četa | |||
As Zdětín | 2-5 | ALT | 15-20 | |
BATTLEGROUP Holešov | 12-13 | Metrocity-squad | 4-9 | |
MATH | 3-4 | satanovi soustružníci | 5-8 | |
kuře | 1 | SSHP Olomouc | 4-6 | |
Matee | 2 | |||
Skull Hunters | 4-8 | |||
team 23 | 3-6 | |||
TLUPA | 3-6 | |||
ROTA C | ROTA C | |||
1.četa | 1.četa | |||
3/7 Marines | 18-22 | 7.Diverzní skupina | 4-7 | |
AHB | 3-5 | Bulldogs USMC | 4-10 | |
Airsoft Dolný Kubín | 2-4 | Contractors Alliance | 4-5 | |
Armáda nového Hrozenkova (ANH) | 5-12 | Noy | 2-3 | |
B.A.T.T | 2-4 | P.I.W.O. (Platoon of Idiots Without Organization) | 2-3 | |
Raven | 5-12 | |||
Rota E | 4-8 | |||
S.L.A.T | 5-12 | |||
2.četa | 2.četa | |||
6. jednotka Specnaz | 3-6 | 4GDP | 2-4 | |
7. úderná Skořenice | 4-6 | 5th Royal Diversion Squad | 3-4 | |
Africa Mercenaries Squad | 7-9 | Airsoft - Underground | 6-11 | |
ATC | 4-8 | As Predators | 8-12 | |
Blackwater | 4-6 | CATUS Team | 3 | |
Bratrstvo ohrožených | 2-6 | Michec | 3-5 | |
Fighting Manguses | 1-2 | Záložáci Krnov | 2-8 | |
Chlupatá pracka | 2 | |||
Tenk | 1 | |||
Wejce | 1 | |||
Matthias | 2-3 | |||
3.četa | 3.četa | |||
AS Olomouc | 2-4 | 2/3 Infantry, 199th L.I.B. | 2-3 | |
As.Šumvald | 4-6 | 3/1 USMC Lima Co. | 3-4 | |
H+T | 2 | Airsoft team Jaroměř | 6-8 | |
Joshua58 | 1-8 | AS Praha | 7-10 | |
SABOTAGE-TEAM Skoky | 12-16 | indispensable | 4-8 | |
SCF - Special Combat Force | 2-5 | Elis | 1 | |
JRN Jevíčko | 7 | haluziak | 1-2 | |
scar | 1 | |||
Xe Ostrava | 2-4 | |||
ROTA D | ROTA D | |||
1.četa | 1.četa | |||
C.A..A.S. - Jižní morava | 5-11 | 1.SGT-LA | 14-16 | |
Dirty Dogs | 6-10 | B.T.H. Skuteč | 3-6 | |
Ghost recon | 5-10 | Hluchov team | 3-7 | |
Hawkinc | 2.3 | Cain | 2-5 | |
Mardaas | 1 | TRANE | 3-7 | |
Calejk | 1-3 | O.P.C.cz | 3 | |
Shade | 1 | |||
Panzergrenadierbataillon 212 | 8-14 | |||
US NAVY SEAL | 1-4 | |||
2.četa | 2.čata | |||
A.T.P. | 5 | 2.REP | 2-6 | |
Aponixx Jagdkommando | 3-5 | Airsoft Team Puma | 3-4 | |
as-ptp | 3.5 | Aligators | 2-3 | |
Dewtex | 6-12 | ASK-TO Prápor | 2-6 | |
Highlander | 4-8 | Black wood | 2-4 | |
KSK | 4-6 | BWSA | 4-7 | |
Shadows Havířov | 5-9 | Comorra Predators | 4-7 | |
FreeDom Airsoft Slovakia | 6-15 | |||
SRRS Banska Bystrica | 4 | |||
Stalker Nitra | 2-4 | |||
Zelení šmolkovia | 3-5 | |||
3.četa | 3.četa | |||
Easy Company | 4 | A.S.S Crew Banska Bystrica | 2-4 | |
Ghost Regiment of Special Designation | 1-5 | ATZ | 5-10 | |
Lesní páni | 6-8 | Černyj Volk | 3-6 | |
MERCENARIES AIRSOFT PRAGUE | 8-13 | Panters Žilina | 4-10 | |
Moravská Airsoftová Koalice | 1-10 | S.A.G. Žilina | 1-7 | |
RedDwarfs | 10-14 | SDK | 4-10 | |
SMS Zoldneri | 3-7 |